Процесор AMD Ryzen Threadripper 3000 3990X BOX (100-100000163WOF)
Відео 15Фото 2 |
AMD Ryzen Threadripper 3000 3990X BOX |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Ryzen Threadripper 3000 3990X BOX
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AMD Ryzen Threadripper 3990X Box WOF AMD Ryzen Threadripper 3990X | 23 710 zł |
AMD Ryzen Threadripper 3990X CPU 64 Cores Prozessor Up to 4.3GHz sTRX4 PCI | 17 938 zł |
AMD Ryzen Threadripper 3990X CPU 64 Cores Prozessor Up to 4.3GHz sTRX4 PCI | 17 096 zł |
AMD Ryzen Threadripper 3990X Processor 64Cores 2.9GHz 280W 3200MHz 128 Thr | 17 596 zł |
AMD Ryzen Threadripper 3990X Processor 64Cores 2.9GHz 280W 3200MHz 128 Thr | 17 200 zł |
AMD Ryzen Threadripper 3990X CPU 64 Cores Prozessor Up to 4.3GHz sTRX4 PCI | 17 996 zł |
AMD Ryzen Threadripper 3990X Prozessor 64Cores 2,9GHz 280W Bis zu 3200MHz | 17 596 zł |
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen Threadripper 3000
Ціни на AMD Ryzen Threadripper 3000 |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen Threadripper 3000 3960X BOX | від 5 000 zł | 5 пропозицій | ||
AMD Ryzen Threadripper 3000 3960X OEM | від 10 054 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen Threadripper 3000 3970X BOX | від 6 076 zł | 3 пропозиції | ||
AMD Ryzen Threadripper 3000 3990X BOX | від 17 096 zł | 8 пропозицій |
Рекомендуємо