Procesor AMD Ryzen Threadripper 3000 3990X BOX (100-100000163WOF)
Wideo 15Zdjęcia 2 |
AMD Ryzen Threadripper 3000 3990X BOX |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AMD Ryzen Threadripper 3000 3990X BOX
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMD Ryzen Threadripper 3990X Box WOF AMD Ryzen Threadripper 3990X | 23 710 zł |
AMD Ryzen Threadripper 3990X CPU 64 Cores Prozessor Up to 4.3GHz sTRX4 PCI | 17 938 zł |
AMD Ryzen Threadripper 3990X CPU 64 Cores Prozessor Up to 4.3GHz sTRX4 PCI | 17 096 zł |
AMD Ryzen Threadripper 3990X Processor 64Cores 2.9GHz 280W 3200MHz 128 Thr | 17 596 zł |
AMD Ryzen Threadripper 3990X Processor 64Cores 2.9GHz 280W 3200MHz 128 Thr | 17 200 zł |
AMD Ryzen Threadripper 3990X CPU 64 Cores Prozessor Up to 4.3GHz sTRX4 PCI | 17 996 zł |
AMD Ryzen Threadripper 3990X Prozessor 64Cores 2,9GHz 280W Bis zu 3200MHz | 17 596 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje AMD Ryzen Threadripper 3000
Ceny na AMD Ryzen Threadripper 3000 |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen Threadripper 3000 3960X BOX | od 5 000 zł | 5 oferty | ||
AMD Ryzen Threadripper 3000 3960X OEM | od 10 054 zł | 1 oferta | ||
AMD Ryzen Threadripper 3000 3970X BOX | od 6 076 zł | 3 oferty | ||
AMD Ryzen Threadripper 3000 3990X BOX | od 17 096 zł | 8 oferty |
Polecamy