Процесор AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 OEM (100-000000457)
Відео 15Фото 5 |
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 OEM
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AMD Ryzen 5 5500 processeur 36 GHz 16 Mo L3 100-000000457 | 533 zł |
AMD Ryzen 5 5500 Tray PR-AM4-AMD-348 | 409 zł |
AMD Ryzen 5 5500 procesor 3,6 GHz 16 MB L3 100-000000457 | 408 zł |
AMD Procesor AMD Ryzen 5 5500 TRAY | 411 zł |
Procesor AMD Ryzen 5 5500 (16MB, 6x 4.2GHz) 100-000000457 | 394 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Procesor AMD Ryzen 5 5500 TRAY - PACZKOMAT, POCZTA, KU | 404 zł |
AMD Ryzen 5 5500 procesor 3,6 GHz 16 MB L3 100-000000457 | 408 zł |
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 5 Cezanne
Ціни на AMD Ryzen 5 Cezanne |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 BOX | від 409 zł | 33 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 OEM | від 394 zł | 7 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500GT BOX | від 499 zł | 23 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500GT OEM | від 668 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G BOX | від 538 zł | 33 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G OEM | від 568 zł | 11 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO MPK | від 1 335 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO OEM | від 578 zł | 5 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600GT BOX | від 629 zł | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →