Procesor AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 OEM (100-000000457)
Wideo 17Zdjęcia 5 |
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 OEM |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 OEM
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMD Ryzen 5 5500 processeur 36 GHz 16 Mo L3 100-000000457 | 518 zł |
AMD Ryzen 5 5500 Tray PR-AM4-AMD-348 | 409 zł |
AMD Ryzen 5 5500 procesor 3,6 GHz 16 MB L3 100-000000457 | 410 zł |
Procesor AMD Ryzen 5 5500, 3.6 GHz, 16 MB, OEM (100-000000457) | 384 zł |
AMD Procesor AMD Ryzen 5 5500 TRAY | 410 zł |
Procesor AMD Ryzen 5 5500 (16MB, 6x 4.2GHz) 100-000000457 | 421 zł |
AMD Ryzen 5 5500 czarny 1 sztuka 100-000000457 | 565 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje AMD Ryzen 5 Cezanne
Ceny na AMD Ryzen 5 Cezanne |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 BOX | od 420 zł | 22 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 OEM | od 384 zł | 7 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500GT BOX | od 500 zł | 18 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500GT OEM | od 670 zł | 1 oferta | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G BOX | od 538 zł | 24 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G OEM | od 577 zł | 7 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO MPK | od 1 335 zł | 1 oferta | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO OEM | od 608 zł | 5 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600GT BOX | od 599 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →