Процесор AMD Ryzen 5 Cezanne 5500GT BOX (100-100001489BOX)
Відео 15Фото 5 |
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500GT BOX |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Ryzen 5 Cezanne 5500GT BOX
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AMD Ryzen 5 5500GT Box | 571 zł |
AMD Procesor Ryzen 5 5500GT 100-100001489BOX CPAMDZY505500GT | 568 zł |
AMD Ryzen 5 5500GT PR-AM4-AMD-367 | 554 zł |
Procesor AMD Ryzen 5 5500GT | 579 zł |
AMD Ryzen 5 5500GT 100-100001489BOX | 592 zł |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 5 Cezanne
Ціни на AMD Ryzen 5 Cezanne |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 BOX | від 409 zł | 31 пропозиція | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 OEM | від 404 zł | 6 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500GT BOX | від 499 zł | 21 пропозиція | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500GT OEM | від 668 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G BOX | від 534 zł | 30 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G OEM | від 568 zł | 10 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO MPK | від 1 335 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO OEM | від 621 zł | 4 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600GT BOX | від 629 zł | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →