Процесор AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO OEM (100-000000255)
Відео 15Фото 5 |
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO OEM
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AMD Procesor AMD Ryzen 5 PRO 5650G Tray | 621 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Procesor AMD Ryzen 5 PRO 5650G Tray - PACZKOMAT, POCZT | 648 zł |
Amd Ryzen 5 Pro 5650g 3.9 Ghz Cpu Posrebrzany 100-000000255 | 680 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! AMD CPU Desktop Ryzen 5 PRO 5650G 6C/12T 4.4GHz 19MB | 998 zł |
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 5 Cezanne
Ціни на AMD Ryzen 5 Cezanne |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 BOX | від 409 zł | 31 пропозиція | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 OEM | від 404 zł | 6 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500GT BOX | від 499 zł | 21 пропозиція | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500GT OEM | від 668 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G BOX | від 534 zł | 31 пропозиція | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G OEM | від 568 zł | 11 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO MPK | від 1 335 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO OEM | від 621 zł | 4 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600GT BOX | від 629 zł | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →