Процесор AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 BOX (100-100000457BOX)
Відео 15Фото 5 |
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 BOX |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Купити AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 BOX
Усі ціни 28 →Amd Ryzen 55500 Procesor 6-rdzeniowy/12-nitkowy 19 MB Pamięci Do 42 GHz Cz | 526 zł |
AMD Procesor Ryzen 5 5500 100-100000457BOX CPAMDZY50005500 | 413 zł |
AMD Ryzen 5 5500 PR-AM4-AMD-283 | 425 zł |
AMD Procesor Ryzen 5 5500 100-100000457BOX 76802 | 422 zł |
Procesor AMD Ryzen 5 5500 100-100000457BOX AM4 100-100000457BOX BOX | 525 zł |
Народний шестиядерник
З переходом AMD на нову платформу AM5 ціни на процесори попереднього покоління стали дуже привабливими. Наприклад, популярний шестиядерний Ryzen 5 3600 тепер доступний за ціною близько 75 євро. Однак для бюджетного ігрового ПК рекомендуємо додати трохи та вибрати потужніший і сучасніший Ryzen 5 5500.
Архітектура Zen 3
Ryzen 5 5500 - це доступний шестиядерний процесор на архітектурі Zen 3, що має багатопоточність, максимальну частоту 4.2 ГГц і підтримку пам'яті DDR-3200. Цей процесор відрізняється добрими температурними характеристиками і не вимагає потужного охолодження, достатньо стандартного кулера в комплекті.
У момент виходу основним конкурентом Ryzen 5 5500 був шестиядерний Core i5-12400, який у синтетичних та ігрових тестах показував найкращу продуктивність на 30-50%. Але з часом ціна на Core i5-12400 значно зросла, і тепер він коштує майже вдвічі дорожче, що робить його менш привабливим для бюджетних зборок. До того ж материнська плата під AM4 від AMD обійдеться дешевше, ніж аналогічна платформа Intel.
Модификації AMD Ryzen 5 Cezanne
Ціни на AMD Ryzen 5 Cezanne |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 BOX | від 409 zł | 29 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 OEM | від 403 zł | 6 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500GT BOX | від 499 zł | 20 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500GT OEM | від 668 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G BOX | від 534 zł | 29 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G OEM | від 575 zł | 10 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO MPK | від 1 335 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO OEM | від 621 zł | 4 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600GT BOX | від 629 zł | 17 пропозицій |