Процесор AMD Ryzen 5 Cezanne 5600GT BOX (100-100001488BOX)
Відео 15Фото 5 |
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600GT BOX |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Ryzen 5 Cezanne 5600GT BOX
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Amd Ryzen 5 5600Gt 100-100001488BOX Procesor | 629 zł |
AMD Ryzen 5 5600GT Wraith Stealth Procesor - 6 rdzeni - 3.6 GHz - AMD AM4 | 667 zł |
AMD Procesor Ryzen 5 5600GT 100-100001488BOX CPAMDZY505600GT | 642 zł |
AMD Ryzen 5 5600GT PR-AM4-AMD-368 | 629 zł |
Procesor AMD Ryzen 5 5600GT | 639 zł |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 5 Cezanne
Ціни на AMD Ryzen 5 Cezanne |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 BOX | від 409 zł | 33 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 OEM | від 394 zł | 7 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500GT BOX | від 499 zł | 23 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500GT OEM | від 668 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G BOX | від 538 zł | 33 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G OEM | від 568 zł | 11 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO MPK | від 1 335 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO OEM | від 578 zł | 5 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600GT BOX | від 629 zł | 20 пропозицій |
Рекомендуємо