Процесор AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO MPK (100-100000255MPK)
Відео 15Фото 5 |
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO MPK |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 5 Cezanne
Ціни на AMD Ryzen 5 Cezanne |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 BOX | від 409 zł | 33 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 OEM | від 394 zł | 7 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500GT BOX | від 499 zł | 23 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500GT OEM | від 668 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G BOX | від 538 zł | 33 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G OEM | від 568 zł | 11 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO MPK | від 1 335 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO OEM | від 578 zł | 5 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600GT BOX | від 629 zł | 20 пропозицій |
Рекомендуємо