Procesor AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO MPK (100-100000255MPK)
Wideo 15Zdjęcia 5 |
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO MPK |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje AMD Ryzen 5 Cezanne
Ceny na AMD Ryzen 5 Cezanne |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 BOX | od 409 zł | 30 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 OEM | od 404 zł | 6 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500GT BOX | od 499 zł | 21 oferta | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500GT OEM | od 668 zł | 1 oferta | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G BOX | od 534 zł | 29 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G OEM | od 568 zł | 11 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO MPK | od 1 335 zł | 1 oferta | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO OEM | od 621 zł | 4 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600GT BOX | od 629 zł | 18 oferty |
Polecamy