Procesor AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G BOX (100-100000263BOX)
Wideo 4Zdjęcia 3 |
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G BOX |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G BOX
Wszystkie ceny 35 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMD Ryzen 7 5700G Wraith Stealth Procesor - 8 rdzeni - 3.8 GHz - AMD AM4 - | 869 zł |
AMD Procesor Ryzen 7 5700G 4.6GHz AM4 100-100000263BOX CPAMDZY7005700G | 914 zł |
AMD Ryzen 7 5700G PR-AM4-AMD-239 | 855 zł |
Procesor Ryzen 7 5700G 4.6GHz AM4 100-100000263BOX | 855 zł |
Procesor AMD Ryzen 7 5700G | 873 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje AMD Ryzen 7 Cezanne
Ceny na AMD Ryzen 7 Cezanne |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700 BOX | od 699 zł | 19 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G BOX | od 849 zł | 36 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G MPK | od 1 020 zł | 3 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G OEM | od 753 zł | 6 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Cezanne 5750G PRO OEM | od 1 921 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →