Procesor AMD Ryzen 7 Raphael 7700 BOX (100-100000592BOX)
Wideo 21Zdjęcia 5 |
AMD Ryzen 7 Raphael 7700 BOX |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AMD Ryzen 7 Raphael 7700 BOX
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMD Procesor biurkowy Ryzen 7700 8-rdzeniowy/16-gwintowy pamięć podręczna | 1 355 zł |
AMD Ryzen 7 7700 Wraith Prism Procesor - 8 rdzeni - 3.8 GHz - AMD AM5 - AM | 1 480 zł |
AMD Procesor Ryzen 7 7700 3,8GHz 100-100000592BOX CPAMDZY70007700 | 1 527 zł |
AMD Ryzen 7 7700 PR-AM5-AMD-006 | 1 457 zł |
Procesor AMD Ryzen 7 7700 | 1 247 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje AMD Ryzen 7 Raphael
Ceny na AMD Ryzen 7 Raphael |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 7 Raphael 7700 BOX | od 1 247 zł | 20 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7700 OEM | od 1 045 zł | 2 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7700X BOX | od 1 295 zł | 37 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7700X OEM | od 1 420 zł | 7 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7745 PRO MPK | od 1 591 zł | 3 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7745 PRO OEM | od 1 483 zł | 5 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7800X3D BOX | od 1 629 zł | 32 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7800X3D OEM | od 1 596 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →