Procesor AMD Ryzen 5 Vermeer 5600 BOX (100100000927BOX)
Wideo 9Zdjęcia 7 |
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600 BOX |
|
Obsługa przez płyty główne serii 500. Chipsety B450/X470 w zależności od oprogramowania układowego producenta płyty.
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AMD Ryzen 5 Vermeer 5600 BOX
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMD Ryzen 5 5600 z wentylatorem Wraith Stealth - gniazdo AM4/6 rdzeni -12 | 579 zł |
AMD Ryzen 5 5600 Wraith Stealth Procesor - 6 rdzeni - 3.5 GHz - AMD AM4 - | 582 zł |
AMD Procesor Ryzen 5 5600 100-100000927BOX CPAMDZY50005600 | 645 zł |
AMD, Ryzen 5 5600, Procesor, 6 rdzeni, 12 wątków, 3.5 GHz, 35 MB | 602 zł |
AMD Ryzen 5 5600 PR-AM4-AMD-282 | 608 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje AMD Ryzen 5 Vermeer
Ceny na AMD Ryzen 5 Vermeer |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600 BOX | od 579 zł | 29 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600 MPK | od 629 zł | 1 oferta | ||
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600 OEM | od 499 zł | 3 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600X BOX | od 599 zł | 42 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600X MPK | od 1 650 zł | 2 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600X OEM | od 621 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →