Procesor AMD Ryzen 5 Vermeer 5600 MPK (100-100000927MPK)
Wideo 9Zdjęcia 7 |
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600 MPK |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje AMD Ryzen 5 Vermeer
Ceny na AMD Ryzen 5 Vermeer |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600 BOX | od 556 zł | 33 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600 MPK | od 629 zł | 1 oferta | ||
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600 OEM | od 490 zł | 2 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600X BOX | od 608 zł | 41 oferta | ||
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600X MPK | od 1 667 zł | 2 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600X OEM | od 632 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →