Процесор AMD Ryzen 5 Vermeer 5600X OEM (100-000000065)
Відео 9Фото 7 |
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600X OEM |
|
Популярний продуктивний 6-ядерний процесор середнього класу на основі мікроархітектури Zen 3 зразка 2020 року (ядро Vermeer, 7 нм). Призначений для установки в материнські плати з процесорним роз'ємом AMD AM4 і чипсетами 500-ї серії (підтримка процесора на платах з наборами логіки AMD B450 або X470 забезпечується не всіма виробниками). Є представником третього покоління CPU сімейства AMD Ryzen.
На відміну від попереднього другого покоління, був істотно змінений внутрішній дизайн (перехід до одночіпсетного компонування, знижує міжядерні затримки) і суттєво підвищена продуктивність на такт (до +19% IPC). Як і попередники, процесор AMD Ryzen 5 Vermeer підтримує фірмову технологію багатопотокової обробки даних Simultaneous Multithreading (SMT), завдяки якій кожне фізичне ядро процесора сприймається операційною системою як два окремих віртуальних.
Таким чином, цей CPU в оптимізованих багатопотокових застосуваннях (3D-візуалізація, кодування відеоконтенту, архівація) здатний демонструвати вражаючі результати. Не меншу продуктивність він демонструє і в іграх, де AMD Ryzen 5 Vermeer на рівних конкурує, а часто і перевершує близькі за вартістю рішення від Intel. Розблокований множник сподобається ентузіастам, які вміють досягати максимальної віддачі обладнання за рахунок тонкої настройки режимів його роботи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Купити AMD Ryzen 5 Vermeer 5600X OEM
AMD AM4 Ryzen 5 6 Tray 5600X 37GHz MAX Boost 46GHz 6xCore 65W 100-00000006 | 710 zł |
AMD Ryzen 5 5600X Tray PR-AM4-AMD-277 | 693 zł |
AMD Ryzen 5 5600X procesor 3,7 GHz 32 MB L3 100-000000065 | 638 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Procesor AMD Ryzen™ 5 5600X TRAY - PACZKOMAT, POCZTA | 646 zł |
AMD Ryzen 5 5600X procesor 3,7 GHz 32 MB L3 100-000000065 | 638 zł |
Модификації AMD Ryzen 5 Vermeer
Ціни на AMD Ryzen 5 Vermeer |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600 BOX | від 552 zł | 29 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600 MPK | від 629 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600 OEM | від 509 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600X BOX | від 606 zł | 38 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600X OEM | від 638 zł | 5 пропозицій |