Procesor AMD Ryzen 7 Raphael 7800X3D BOX (100-100000910WOF)
Wideo 21Zdjęcia 5 |
AMD Ryzen 7 Raphael 7800X3D BOX |
|
Procesor ma 8 rdzeni przetwarzających, obsługuje 16 jednoczesnych wątków i dysponuje 104 MB pamięci podręcznej (32 MB CCD, 64 MB V-Cache i 8 MB pamięci podręcznej drugiego poziomu). Przy TDP 120 W zakres częstotliwości wynosi od 4,X (poziom podstawowy AMD uk
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AMD Ryzen 7 Raphael 7800X3D BOX
Wszystkie ceny 30 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Amd Ryzen 7 7800X3D Procesor Komputerowy Srebrny 50 GHz AMD Ryzen 7 7800X3 | 1 620 zł |
Procesor AMD Ryzen 7 7800X3D 4.2GHz/96MB (100-100000910WOF) sAM5 BOX | 1 803 zł |
AMD Ryzen 7 7800X3D Procesor - 8 rdzeni - 4.2 GHz - AMD AM5 - AMD Boxed (b | 1 679 zł |
AMD Procesor Ryzen 7 7800X3D 4,2GHz 100-100000910WOF CPAMDZY77800X3D | 1 863 zł |
AMD Ryzen 7 7800X3D PR-AM5-AMD-013 | 1 705 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje AMD Ryzen 7 Raphael
Ceny na AMD Ryzen 7 Raphael |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 7 Raphael 7700 BOX | od 1 359 zł | 24 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7700 OEM | od 1 069 zł | 2 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7700X BOX | od 1 359 zł | 36 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7700X OEM | od 1 565 zł | 4 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7745 PRO MPK | od 1 567 zł | 4 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7745 PRO OEM | od 1 492 zł | 3 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7800X3D BOX | od 1 620 zł | 30 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7800X3D OEM | od 1 574 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →