Процесор AMD Ryzen 7 Raphael 7700X OEM (100-000000591)
Відео 21Фото 5 |
AMD Ryzen 7 Raphael 7700X OEM |
|
Мікросхема введення-виведення містить графічний блок rdna 2-го покоління, а також контролери DDR5 і PCI Express 5.0. Бажаючим оновитися до Zen 4 цієї осені будуть запропоновані Материнські плати з логікою AMD X670E, X670 і B650.
Платформа успадкує сумісність із кулерами під AM4. Особливостями Zen 4 відзначається дворазове збільшення об'єму кеш L2 (з 512КБ до 1МБ на ядро), більш ніж 15% приріст однопотокового швидкодії щодо Zen 3 та частоти boost-режиму понад 5 ГГц.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Ryzen 7 Raphael 7700X OEM
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AMD Ryzen 7 7700X Tray 36 sztuk 100-000000591 | 2 751 zł |
AMD Ryzen 7 7700X - Tray Procesor - 8 rdzeni - 4.5 GHz - AMD AM5 - OEM (be | 1 615 zł |
Procesor AMD Ryzen 7 7700X, 4.5 GHz, 32 MB, OEM (100-000000591) | 1 420 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Procesor AMD Ryzen 7 7700X Tray - PACZKOMAT, POCZTA, K | 1 467 zł |
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 7 Raphael
Ціни на AMD Ryzen 7 Raphael |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 7 Raphael 7700 BOX | від 1 247 zł | 18 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7700 OEM | від 1 045 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7700X BOX | від 1 295 zł | 31 пропозиція | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7700X OEM | від 1 420 zł | 4 пропозиції | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7745 PRO MPK | від 1 591 zł | 3 пропозиції | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7745 PRO OEM | від 1 589 zł | 2 пропозиції | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7800X3D BOX | від 1 587 zł | 26 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7800X3D OEM | від 1 596 zł | 3 пропозиції |
Рекомендуємо