Процесор AMD Ryzen 5 Renoir 4650G PRO OEM (100-000000143)
AMD Ryzen 5 Renoir 4650G PRO OEM |
|
Продуктивний гібридний 6-ядерний процесор середнього класу на основі мікроархітектури AMD Zen 2 зразка 2020 року (ядро Renoir, 7 нм). Є представником другого покоління гібридних APU сімейства AMD Ryzen, які обладнані вбудованим відеоядром Radeon Vega, що дозволяє створювати повноцінні конфігурації настільних систем без дискретної відеокарти. На відміну від першого покоління APU, в цій моделі був повністю перероблений внутрішній дизайн і суттєво вдосконалена архітектура, що значно збільшило питому продуктивність на такт.
Технологія Simultaneous Multithreading (SMT) дозволяє кожному з 6 фізичних ядер процесора Ryzen 5 Renoir виконувати одночасно два потоки обчислень (до 12 потоків), що забезпечує велику продуктивність в одно - і багатопоточних завданнях. Ця модель може використовуватися для оснащення продуктивних багатоцільових робочих станцій початкового рівня і універсальних домашніх ПК. На відміну від звичайних споживчих процесорів для настільних систем, підтримує технології AMD PRO для покращеного захисту інформації в бізнесі. Вбудоване відеоядро Radeon Vega 7 (448 потокових процесорів) забезпечує базовий рівень 3D-продуктивності та апаратно прискорює декодування відео. Процесор сумісний з материнськими платами, обладнаними роз'ємом AMD AM4 і чипсетами AMD 500-ї серії (підтримка платами з B450/X470 залежить від виробника).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Купити AMD Ryzen 5 Renoir 4650G PRO OEM
Усі ціни 9 →AMD Ryzen 5 Pro 4650G Procesor 37 GHz 8 MB L3 Czarny 100-100000143MPK | 595 zł |
Procesor AMD Ryzen 5 Pro 4650G, 3.7 GHz, 8 MB, MPK (100-100000143MPK) | 490 zł |
AMD Ryzen 5 PRO 4650G procesor 3,7 GHz 8 MB L2 & L3 100-000000143 | 425 zł |
Procesor AMD Ryzen 5 PRO 4650G Tray | 490 zł |
AMD Procesor AMD Ryzen 5 PRO 4650G Tray | 428 zł |
Модификації AMD Ryzen 5 Renoir
Ціни на AMD Ryzen 5 Renoir |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Renoir 4600G BOX | від 400 zł | 31 пропозиція | ||
AMD Ryzen 5 Renoir 4650G PRO MPK | від 512 zł | 2 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Renoir 4650G PRO OEM | від 425 zł | 9 пропозицій |