Процесор AMD Ryzen 9 Raphael 7900X BOX (100-100000589WOF)
Відео 21Фото 5 |
AMD Ryzen 9 Raphael 7900X BOX |
|
Околотоповий процесор AMD Ryzen 7 з сімейства Raphael, представляє вражаючу комбінацію обчислювальної потужності і передових технологій, реалізованих у прогресивній мікроархітектурі Zen 4. графічного рендерингу, інженерних розрахунків, компіляції та ін. Призначений для встановлення в материнські наступні покоління, оснащені новим сокетом AM5, який компанія AMD представила наприкінці 2022 року.
Серцем Ryzen 9 7900X є 12 потужних ядер з базовою тактовою частотою 3.4 ГГц та турбо бустом до 5.6 ГГц. Удосконалено внутрішній дизайн та доопрацьована покращена архітектура функціональних блоків дозволила суттєво підвищити як питому продуктивність одиночних ядер (до +15% IPC), так і їхнє вміння працювати у зв'язці. Технологія Simultaneous Multithreading (SMT) дозволяє кожному з 12-фізичних ядер процесора AMD Ryzen 9 одночасно виконувати два потоки обчислень (до 24 потоків).
Іншою важливою особливістю архітектури Zen 4 стало дворазове збільшення об'єму кеш L2 з 512КБ до 1МБ на ядро. Об'єм кешу L3, як і в торішніх чіпах Ryzen 9, становить 64 МБ. Однією з ключових переваг цього процесора є підтримка нового інтерфейсу PCIe 5.0, яка забезпечує максимально швидку передачу даних між процесором, материнською платою, відеокартою та пам'яттю, внаслідок чого ресурси системи використовуються раціональніше та ефективніше.
Ще однією цікавою особливістю чипа є підтримка технології AMD Smart Access Memory (SAM), що дозволяє йому ефективніше взаємодіяти з пам'яттю DDR5 та відеокартами Radeon із небаченою раніше ефективністю. На думку виробника Ryzen 9 7900X стане ідеальним вибором для користувачів, які шукають максимальну продуктивність для ігор, рендерингу 3D-графіки, відеомонтажу та інших ресурсомістких завдань.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Купити AMD Ryzen 9 Raphael 7900X BOX
Усі ціни 26 →Amd Ryzen 9 7900X 12 100-100000589WOF Procesor Srebrny 4 GB | 1 799 zł |
AMD Procesor Ryzen 9 7900X 4,7GHz 100-100000589WOF CPAMDZY9007900X | 1 856 zł |
Procesor AMD Ryzen 9 7900X 100-100000589WOF | 2 299 zł |
AMD Ryzen 9 7900X PR-AM5-AMD-002 | 1 858 zł |
Procesor AMD Ryzen 9 7900X | 1 979 zł |
Модификації AMD Ryzen 9 Raphael
Ціни на AMD Ryzen 9 Raphael |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 9 Raphael 7900 BOX | від 1 710 zł | 20 пропозицій | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7900 OEM | від 2 442 zł | 20 пропозицій | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7900X3D BOX | від 1 807 zł | 23 пропозиції | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7900X3D OEM | від 3 692 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7900X BOX | від 1 596 zł | 28 пропозицій | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7900X OEM | від 2 918 zł | 2 пропозиції | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7945 PRO MPK | від 1 799 zł | 5 пропозицій | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7945 PRO OEM | від 1 966 zł | 5 пропозицій | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7950X3D BOX | від 2 676 zł | 36 пропозицій | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7950X BOX | від 2 431 zł | 27 пропозицій | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7950X OEM | від 2 696 zł | 1 пропозиція |