Процесор AMD Ryzen 9 Raphael 7900X3D BOX (100-100000909WOF)
Відео 21Фото 5 |
AMD Ryzen 9 Raphael 7900X3D BOX |
|
12-ядерний 24-потоковий процесор. Два чіплети CCD, але кеш-пам'яттю V-Cache має лише один. У результаті CPU 140 МБ кеш-пам'яті (64 МБ CCD, 64 МБ V-Cache і 12 МБ кеша L2). Частоти – від 4,4 до 5,6 ГГц, TDP – ті самі 120 Вт.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Ryzen 9 Raphael 7900X3D BOX
Усі ціни 25 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Procesor AMD Ryzen 9 7900X3D z technologią 3D V-Cache 12 rdzeni/24 nieokie | 1 807 zł |
AMD Ryzen 9 7900X3D Procesor - 12 rdzeni - 4.4 GHz - AMD AM5 - AMD Boxed ( | 1 999 zł |
AMD Procesor Ryzen 9 7900X3D 4,4GHz 100-100000909WOF CPAMDZY97900X3D | 2 202 zł |
Procesor AMD Ryzen 9 7900X3D 100-100000909WOF | 2 949 zł |
AMD Ryzen 9 7900X3D PR-AM5-AMD-011 | 2 195 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 9 Raphael
Ціни на AMD Ryzen 9 Raphael |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 9 Raphael 7900 BOX | від 1 640 zł | 21 пропозиція | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7900 OEM | від 1 946 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7900X3D BOX | від 1 807 zł | 25 пропозицій | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7900X3D OEM | від 3 692 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7900X BOX | від 1 596 zł | 29 пропозицій | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7900X OEM | від 2 918 zł | 2 пропозиції | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7945 PRO MPK | від 1 799 zł | 5 пропозицій | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7945 PRO OEM | від 1 999 zł | 3 пропозиції | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7950X3D BOX | від 2 676 zł | 34 пропозиції | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7950X BOX | від 2 431 zł | 27 пропозицій |
Рекомендуємо