Процесор AMD Ryzen 9 Raphael 7950X3D BOX (100-100000908WOF)
Відео 21Фото 5 |
AMD Ryzen 9 Raphael 7950X3D BOX |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Ryzen 9 Raphael 7950X3D BOX
Усі ціни 31 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Amd Ryzen 9 7950X3D Procesor 57 GHz AMD Ryzen 9 7950X3D | 2 759 zł |
Procesor AMD Ryzen 9 7950X3D 100-100000908WOF | 3 599 zł |
AMD Ryzen 9 7950X3D PR-AM5-AMD-010 | 2 899 zł |
Procesor AMD Ryzen 9 7950X3D, 4.2 GHz, 128 MB, BOX (100-100000908WOF) | 2 866 zł |
AMD Ryzen 9 7950X3D BOX (100-100000908WOF) | 2 899 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 9 Raphael
Ціни на AMD Ryzen 9 Raphael |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 9 Raphael 7900 BOX | від 1 640 zł | 18 пропозицій | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7900 OEM | від 1 946 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7900X3D BOX | від 1 807 zł | 22 пропозиції | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7900X3D OEM | від 3 692 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7900X BOX | від 1 596 zł | 26 пропозицій | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7900X OEM | від 2 918 zł | 2 пропозиції | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7945 PRO MPK | від 1 799 zł | 5 пропозицій | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7945 PRO OEM | від 1 999 zł | 3 пропозиції | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7950X3D BOX | від 2 676 zł | 31 пропозиція | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7950X BOX | від 2 431 zł | 25 пропозицій |
Рекомендуємо