Процесор AMD Ryzen 9 Raphael 7900X3D OEM (100-000000909)
Відео 21Фото 5 | 3 692 zł Купити! Procesor AMD Ryzen 9 7900X3D, 4.4 GHz, 128 MB, OEM (100-000000909)Morele.netДоставка: по Польщі Поскаржитись |
AMD Ryzen 9 Raphael 7900X3D OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 9 Raphael
Ціни на AMD Ryzen 9 Raphael |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 9 Raphael 7900 BOX | від 1 640 zł | 19 пропозицій | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7900 OEM | від 1 946 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7900X3D BOX | від 1 807 zł | 23 пропозиції | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7900X3D OEM | від 3 692 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7900X BOX | від 1 596 zł | 27 пропозицій | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7900X OEM | від 2 918 zł | 2 пропозиції | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7945 PRO MPK | від 1 799 zł | 5 пропозицій | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7945 PRO OEM | від 1 999 zł | 3 пропозиції | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7950X3D BOX | від 2 676 zł | 32 пропозиції | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7950X BOX | від 2 431 zł | 25 пропозицій |
Рекомендуємо