Процесор AMD Ryzen 9 Raphael 7950X BOX (100-100000514WOF)
Відео 21Фото 5 |
AMD Ryzen 9 Raphael 7950X BOX |
|
Монструозний 16-потоковий процесор із продуктивністю на рівні серверних чіпів минулого покоління. Модель увійшла до нового сімейства чіпів AMD Raphael (архітектура Zen 4, техпроцес 5-нм), представлена публіці в 2022 році. Ключова відмінність Zen 4 від минулих поколінь полягає у переході на новий сокет AM5 та оперативну пам'ять DDR5 з максимальною тактовою частотою 5200 МГц.
Як і його попередники на архітектурі Zen 2 та Zen 3, Ryzen 9 7950X отримав 16 фізичних ядер з підтримкою технології багатопоточності, яка за рахунок віртуалізації ядер може тимчасово збільшити їхню кількість до 32 штук. Процесор запускається на базовій частоті 4.5 ГГц, а за нестачі потужності активує технологію Turbo Boost, розганяючись до 5.7 ГГц. Об'єм кеш-пам'яті третього рівня становить 64 МБ, а сумарний об'єм L2 та L3 досягає 80 МБ.
За рахунок підвищення тактових частот, збільшення обсягу кешу та оптимізації архітектури кешу та оптимізованої архітектури одноядерна продуктивність ядер Zen 4 у порівнянні з третім поколінням зросла на 29%. Щоб не обмежувати цей монстр, AMD підвищила штатне енергоспоживання процесора до 170 Вт. А для його охолодження компанія наполегливо рекомендує відмовитися від будь-якого навіть найкрутішого баштового кулера і придбати повноцінну систему рідинного охолодження хоча б з двома активними кулерами. На нашій пам'яті це перший споживчий процесор, для якого виробник дає подібний рекомендації. Враховуючи ціну самого процесора, вартість плат з AM4 та дорожнечу пам'яті DDR5 дана модель розрахована в першу чергу на ентузіастів розгону, які не поскупляться переплатити за надмірну для більшості людей продуктивність.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Купити AMD Ryzen 9 Raphael 7950X BOX
Усі ціни 26 →Procesor AMD Ryzen 9 7950X 16 rdzeni/32 nieokiełznane wątki architektura Z | 2 499 zł |
AMD Ryzen 9 7950X Procesor - 16 rdzeni - 4.5 GHz - AMD AM5 - AMD Boxed (be | 2 483 zł |
AMD Procesor Ryzen 9 7950X 4,5GHz 100-100000514WOF CPAMDZY9007950X | 2 646 zł |
AMD Ryzen 9 7950X PR-AM5-AMD-003 | 2 578 zł |
Procesor AMD Ryzen 9 7950X | 2 649 zł |
Модификації AMD Ryzen 9 Raphael
Ціни на AMD Ryzen 9 Raphael |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 9 Raphael 7900 BOX | від 1 640 zł | 21 пропозиція | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7900 OEM | від 1 946 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7900X3D BOX | від 1 807 zł | 25 пропозицій | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7900X3D OEM | від 3 692 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7900X BOX | від 1 596 zł | 29 пропозицій | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7900X OEM | від 2 918 zł | 2 пропозиції | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7945 PRO MPK | від 1 799 zł | 5 пропозицій | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7945 PRO OEM | від 1 999 zł | 3 пропозиції | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7950X3D BOX | від 2 676 zł | 34 пропозиції | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7950X BOX | від 2 431 zł | 27 пропозицій |