Процесор AMD Ryzen 7 Raphael 7800X3D BOX (100-100000910WOF)
Відео 21Фото 5 |
AMD Ryzen 7 Raphael 7800X3D BOX |
|
Процесор має 8 обчислювальних ядр, підтримує виконання 16 потоків одночасно і має 104 МБ кеш-пам'яті (32 МБ CCD, 64 МБ V-Cache і 8 МБ кеша другого рівня). При TDP 120 Вт частоти варіюються в межах від 4,Х (початковий рівень AMD
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Ryzen 7 Raphael 7800X3D BOX
Усі ціни 31 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Amd Ryzen 7 7800X3D Procesor Komputerowy Srebrny 50 GHz AMD Ryzen 7 7800X3 | 2 025 zł |
Procesor AMD Ryzen 7 7800X3D 4.2GHz/96MB (100-100000910WOF) sAM5 BOX | 1 699 zł |
AMD Ryzen 7 7800X3D Procesor - 8 rdzeni - 4.2 GHz - AMD AM5 - AMD Boxed (b | 1 679 zł |
AMD Procesor Ryzen 7 7800X3D 4,2GHz 100-100000910WOF CPAMDZY77800X3D | 1 759 zł |
Procesor AMD Ryzen 7 7800X3D 100-100000910WOF | 2 349 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 7 Raphael
Ціни на AMD Ryzen 7 Raphael |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 7 Raphael 7700 BOX | від 1 247 zł | 20 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7700 OEM | від 1 045 zł | 2 пропозиції | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7700X BOX | від 1 295 zł | 38 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7700X OEM | від 1 420 zł | 7 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7745 PRO MPK | від 1 591 zł | 3 пропозиції | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7745 PRO OEM | від 1 483 zł | 5 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7800X3D BOX | від 1 629 zł | 32 пропозиції | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7800X3D OEM | від 1 596 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →