Процесор AMD Ryzen 7 Raphael 7700 OEM (100-000000592)
Відео 21Фото 5 |
AMD Ryzen 7 Raphael 7700 OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 7 Raphael
Ціни на AMD Ryzen 7 Raphael |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 7 Raphael 7700 BOX | від 1 247 zł | 21 пропозиція | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7700 OEM | від 1 045 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7700X BOX | від 1 295 zł | 34 пропозиції | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7700X OEM | від 1 420 zł | 3 пропозиції | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7745 PRO MPK | від 1 591 zł | 3 пропозиції | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7745 PRO OEM | від 1 589 zł | 3 пропозиції | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7800X3D BOX | від 1 599 zł | 29 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7800X3D OEM | від 1 596 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →