Procesor AMD Ryzen 5 Renoir 4650G PRO OEM (100-000000143)
AMD Ryzen 5 Renoir 4650G PRO OEM |
|
Wydajny hybrydowy 6-rdzeniowy procesor klasy średniej oparty na mikroarchitekturze AMD Zen 2, wyzwanie 2020 roku (rdzeń Renoir, 7 nm). Jest przedstawicielem drugiej generacji hybrydowych APU z rodziny AMD Ryzen, które są wyposażone w zintegrowany rdzeń graficzny Radeon Vega, pozwalający na tworzenie pełnoprawnych konfiguracji komputerów stacjonarnych bez dedykowanej karty graficznej.
W przeciwieństwie do APU pierwszej generacji, w tym modelu całkowicie przeprojektowano wewnętrzną konstrukcję i znacznie udoskonalono architekturę, co znacznie zwiększyło specyficzną wydajność na cykl zegara. Technologia Simultaneous Multithreading (SMT) umożliwia każdemu z 6 fizycznych rdzeni Ryzen 5 Renoir jednoczesne wykonywanie dwóch wątków (do 12 wątków), co zapewnia imponującą wydajność w zadaniach jedno- i wielowątkowych.
Model ten może być używany do wyposażania wysokowydajnych podstawowych, wielofunkcyjnych stacji roboczych i wszechstronnych domowych komputerów PC. W przeciwieństwie do konwencjonalnych procesorów konsumenckich do komputerów stacjonarnych, obsługuje technologie AMD PRO zwiększającą bezpieczeństwo informacji biznesowych. Wbudowany rdzeń graficzny Radeon Vega 7 (448 procesorów strumieniowych) zapewnia podstawowy poziom wydajności 3D i sprzętowo przyspiesza dekodowanie wideo. Procesor jest kompatybilny z płytami głównymi wyposażonymi w gniazdo AMD AM4 i chipsety serii AMD 500 (obsługa płyt głównych z B450 / X470 różni się w zależności od producenta).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Kup AMD Ryzen 5 Renoir 4650G PRO OEM
Wszystkie ceny 9 →AMD Ryzen 5 Pro 4650G Procesor 37 GHz 8 MB L3 Czarny 100-100000143MPK | 595 zł |
AMD Ryzen 5 PRO 4650G procesor 3,7 GHz 8 MB L2 & L3 100-000000143 | 426 zł |
Procesor AMD Ryzen 5 Pro 4650G, 3.7 GHz, 8 MB, MPK (100-100000143MPK) | 490 zł |
Procesor AMD Ryzen 5 PRO 4650G Tray | 490 zł |
AMD Procesor AMD Ryzen 5 PRO 4650G Tray | 428 zł |
Modyfikacje AMD Ryzen 5 Renoir
Ceny na AMD Ryzen 5 Renoir |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Renoir 4600G BOX | od 401 zł | 28 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Renoir 4650G PRO MPK | od 523 zł | 1 oferta | ||
AMD Ryzen 5 Renoir 4650G PRO OEM | od 426 zł | 9 oferty |