Відеокарта ZOTAC GeForce GT 1030 ZT-P10300A-10L
Фото 7 |
ZOTAC GeForce GT 1030 ZT-P10300A-10L |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZOTAC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZOTAC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ZOTAC GeForce GT 1030 ZT-P10300A-10L
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zotac Karta graficzna NVIDIA GeForce GT 1030 2 GB GDDR5 czarna ZT-P10300A- | 395 zł |
ZOTAC GeForce GT 1030 Low Profile - 2GB GDDR5 RAM - Karta graficzna | 431 zł |
ZOTAC GeForce GT 1030 LP 2GB GR-GFP-ZOT-0010 | 449 zł |
Karta graficzna ZOTAC GeForce GT 1030 2GB | 450 zł |
Karta graficzna ZOTAC GeForce GT 1030 2GB | 450 zł |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →