Karta graficzna ZOTAC GeForce GT 1030 ZT-P10300A-10L
Zdjęcia 7 |
ZOTAC GeForce GT 1030 ZT-P10300A-10L |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ZOTAC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ZOTAC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ZOTAC GeForce GT 1030 ZT-P10300A-10L
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zotac Karta graficzna NVIDIA GeForce GT 1030 2 GB GDDR5 czarna ZT-P10300A- | 395 zł |
ZOTAC GeForce GT 1030 Low Profile - 2GB GDDR5 RAM - Karta graficzna | 431 zł |
ZOTAC GeForce GT 1030 LP 2GB GR-GFP-ZOT-0010 | 449 zł |
Karta graficzna ZOTAC GeForce GT 1030 2GB | 450 zł |
Karta graficzna ZOTAC GeForce GT 1030 2GB | 450 zł |
pokaż 15 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →