Karta graficzna ZOTAC GeForce RTX 4070 Ti AMP Extreme AIRO (ZT-D40710B-10P)
Zdjęcia 8 |
ZOTAC GeForce RTX 4070 Ti AMP Extreme AIRO |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ZOTAC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ZOTAC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ZOTAC GeForce RTX 4070 Ti AMP Extreme AIRO
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zotac Gaming GeForce RTX 4070 Ti AMP Extreme AIRO karta graficzna ZT-D4071 | 5 187 zł |
Zotac GeForce RTX 4070 Ti AMP Extreme AIRO 12GB DLSS 3 GR-GFP-ZOT-0084 | 4 699 zł |
Zotac GeForce RTX 4070 Ti AMP Extreme AIRO 12GB GDDR6X 192bit DLSS 3 | 4 199 zł |
Karta graficzna Zotac Gaming GeForce RTX 4070 Ti AMP Extreme AIRO 12GB GDD | 4 199 zł |
Karta graficzna ZOTAC GeForce RTX 4070 Ti AMP Extreme AIRO, 12 GB GDDR6X, | 4 642 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →