Karta graficzna ZOTAC GeForce GT1030 ZT-71310-10L
Zdjęcia 8 |
ZOTAC GeForce GT1030 ZT-71310-10L |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ZOTAC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ZOTAC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ZOTAC GeForce GT1030 ZT-71310-10L
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zotac GeForce GT 710 2Go GDDR3 1xHDMI GT 710 Fan Sink ZT-71310-10L | 214 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Karta graf ZOTAC GT 710 2GB DDR3 - PACZKOMAT, POCZTA, | 255 zł |
Zotac Gt710 2gb Ddr3 Graphic Card Posrebrzany ZT-71310-10L | 213 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →