Procesor AMD Ryzen 7 Raphael 7700X OEM (100-000000591)
Wideo 21Zdjęcia 5 |
AMD Ryzen 7 Raphael 7700X OEM |
|
Układ I/O zawiera jednostkę graficzną RDNA drugiej generacji, a także kontrolery DDR5 i PCI Express 5.0. Tym, którzy tej jesieni chcą przejść na Zen 4, będą oferowane płyty główne z logiką AMD X670E, X670 i B650.
Platforma odziedziczy kompatybilność z coolerami AM4. Zen 4 charakteryzuje się dwukrotnym wzrostem pamięci podręcznej L2 (z 512 KB do 1 MB na rdzeń), ponad 15% wzrostem wydajności jednowątkowej w stosunku do Zen 3 oraz częstotliwością trybu boost powyżej 5 GHz.
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AMD Ryzen 7 Raphael 7700X OEM
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMD Ryzen 7 7700X Tray 36 sztuk 100-000000591 | 2 790 zł |
Procesor AMD Ryzen 7 7700X 100-000000591 Tray | 1 636 zł |
Procesor AMD Ryzen 7 7700X, 4.5 GHz, 32 MB, OEM (100-000000591) | 1 420 zł |
AMD Procesor AMD Ryzen 7 7700X Tray | 1 556 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Procesor AMD Ryzen 7 7700X Tray - PACZKOMAT, POCZTA, K | 1 468 zł |
Procesor AMD Ryzen 7 7700X Tray | 1 570 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje AMD Ryzen 7 Raphael
Ceny na AMD Ryzen 7 Raphael |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 7 Raphael 7700 BOX | od 1 247 zł | 19 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7700 OEM | od 1 069 zł | 2 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7700X BOX | od 1 295 zł | 37 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7700X OEM | od 1 420 zł | 6 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7745 PRO MPK | od 1 591 zł | 3 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7745 PRO OEM | od 1 483 zł | 5 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7800X3D BOX | od 1 629 zł | 32 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7800X3D OEM | od 1 649 zł | 3 oferty |
Polecamy