Procesor AMD Ryzen 7 Vermeer 5800X3D BOX (100-100000651WOF)
Wideo 25Zdjęcia 2 |
AMD Ryzen 7 Vermeer 5800X3D BOX |
|
Z dodatkowym 7-nanometrowym chipem SRAM na szczycie głównego chipletu, procesor otrzymał aż 96 MB pamięci podręcznej „gry” L3.
Obsługa przez płyty główne serii 500. Chipsety B450/X470 w zależności od oprogramowania układowego producenta płyty.
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AMD Ryzen 7 Vermeer 5800X3D BOX
Wszystkie ceny 29 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Amd Ryzen 7 5800X3D Procesor 8-rdzeniowy/16-nitkowy Pamięć 96 MB L3 Do 45 | 1 279 zł |
Procesor AMD Ryzen 7 5800X3D 3.4GHz/96MB (100-100000651WOF) sAM4 BOX | 1 469 zł |
AMD Ryzen 7 5800X3D Procesor - 8 rdzeni - 3.4 GHz - AMD AM4 - AMD Boxed (b | 1 422 zł |
AMD Procesor Ryzen 7 5800X3D 100-100000651WOF CPAMDZY75800X3D | 1 518 zł |
AMD Ryzen 7 5800X3D PR-AM4-AMD-291 | 1 430 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje AMD Ryzen 7 Vermeer
Ceny na AMD Ryzen 7 Vermeer |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X3D BOX | od 1 116 zł | 20 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X3D OEM | od 1 051 zł | 5 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X BOX | od 762 zł | 34 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X OEM | od 697 zł | 7 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5800X3D BOX | od 1 240 zł | 30 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5800X BOX | od 859 zł | 40 oferty | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5800X OEM | od 1 118 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →