Procesor Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600KF BOX
Wideo 11Zdjęcia 8 |
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600KF BOX |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600KF BOX
Wszystkie ceny 34 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Procesor Core i5-14600KF 14-rdzeniowy 6 rdzeni P 8 rdzeni E-cores do | 1 339 zł |
Intel Core i5-14600KF Raptor Lake-S Procesor - 14 rdzeni - 3.5 GHz - Intel | 1 383 zł |
Intel Procesor Core i5-14600KF BOX 3,5GHz LGA1700 CPINLZ514600KF0 | 1 398 zł |
Intel Core i5-14600KF PR-IN17I5-INT-064 | 1 352 zł |
Procesor INTEL Core i5-14600KF | 1 364 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i5 Raptor Lake Refresh
Ceny na Intel Core i5 Raptor Lake Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14400 BOX | od 1 064 zł | 23 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14400 OEM | od 1 149 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14400F BOX | od 949 zł | 23 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14400F OEM | od 1 126 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14500 BOX | od 958 zł | 24 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14500 OEM | od 1 239 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600 OEM | od 1 300 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600K BOX | od 1 238 zł | 37 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600KF BOX | od 1 339 zł | 34 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600KF OEM | od 1 466 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600K OEM | od 1 570 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →