Процесор Intel Core i5 Comet Lake i5-10400 OEM
Відео 13Фото 2 |
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400 OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Intel Core i5 Comet Lake
Ціни на Intel Core i5 Comet Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400 BOX | від 528 zł | 21 пропозиція | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400 OEM | від 572 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400F BOX | від 436 zł | 26 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400F OEM | від 438 zł | 4 пропозиції | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10500 BOX | від 662 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10500 OEM | від 1 087 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10500T OEM | від 1 055 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600 BOX | від 1 199 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600K BOX | від 672 zł | 11 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600KF BOX | від 490 zł | 10 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600KF OEM | від 488 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600K OEM | від 1 085 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →