Процесор Intel Core i5 Comet Lake i5-10400 BOX
Відео 13Фото 2 |
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400 BOX |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Купити Intel Core i5 Comet Lake i5-10400 BOX
Усі ціни 20 →Intel Procesor Core i5-10400 BOX 2,9GHz, LGA1200 CPINLZ510400000 | 587 zł |
Intel Core i5-10400 PR-IN12I5-INT-002 | 556 zł |
Procesor INTEL Core i5-10400 | 554 zł |
Intel Procesor Core i5-10400 BOX 2,9GHz, LGA1200 53440 | 610 zł |
Procesor INTEL Core i5-10400 BX8070110400 BOX | 678 zł |
Навіщо платити більше?
Core i5-10400 — мабуть, самий цікавий процесор сімейства Comet Lake. І це не дивно, адже його попередник i5-9400 виглядав самим цікавим чипом в лінійці минулого покоління. У новинки ті ж 6 фізичними ядрами, які працюють на штатній частоті 2.9 ГГц, однак піднялася максимальна швидкість в турбо-бусте, стало більше кеша третього рівня (12 МБ проти 9 МБ) і, що найважливіше, до 6 фізичними ядрами, додалося 6 віртуальних.
Підтримка Hyper-Threading
У тестах Core i5-10400 показав відчутну перевагу над вирішенням минулого покоління завдяки підтримці в два рази більшої кількості потоків. Незважаючи на присутність Hyper-Threading, його температурні показники знаходяться на прийнятному рівні під СРО, не в останню чергу за рахунок невисокої частоти при максимальному навантаженні. А ось Turbo Boost, який круто виявляв себе в старших моделях, тут діє м'якше і рідко тримає процесор на максимальній частоті.
Оптимальний процесор для ігрового ПК середнього рівня
А що там у AMD? І за характеристиками, і по позиціонуванню новинці від Intel на роду написано битися з Ryzen 5 3600. І знаєте що? Якщо в минулому і позаминулому році процесори з синього табору відверто не блищали, то зараз ми можемо говорити про плюс-мінус рівних силах. В іграх i5-10400 випереджає Ryzen 5 3600 на 4 – 7%, у ресурсномістких додатках відстає на 8 – 12%. Intel на старті продається трохи дорожче, проте саморегуляція цін — це лише питання часу. Тому для ігрового ПК середнього рівня це мало не ідеальний процесор, а ось для робочого ПК ми б воліли Ryzen 3600.
Модификації Intel Core i5 Comet Lake
Ціни на Intel Core i5 Comet Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400 BOX | від 543 zł | 20 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400 OEM | від 572 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400F BOX | від 425 zł | 25 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400F OEM | від 469 zł | 4 пропозиції | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10500 BOX | від 662 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10500 OEM | від 1 087 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600 BOX | від 1 199 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600K BOX | від 672 zł | 11 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600KF BOX | від 490 zł | 8 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600KF OEM | від 488 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600K OEM | від 1 239 zł | 1 пропозиція |