Материнська плата Asus PRIME H510M-A
Відео 5Фото 8 |
Недорога і компактна материнська плата формату microATX на базі набору системної логіки базового рівня 2021 року Intel Н410. Призначена для створення багатофункціональних офісних і універсальних побутових ПК. Може стати основою бюджетної ігрової або мультимедійно-розважальної системи. Позиціонується як продукт базової цінової категорії 2021 року. Обладнана процесорним роз'ємом Intel LGA1200, гарантовано сумісна з усіма 2/4/6/8/10-ядерними CPU Intel Core 9/i7/i5/i3/Pentium Gold / Celeron 10-го і 11-го покоління (Comet Lake і Rocket Lake, 14 нм).
Материнська плата Asus PRIME H510M-A обладнана якісною цифровою 8-фазною (6+2) підсистемою живлення CPU VRM, яка оснащена алюмінієвим радіатором для бездоганно стабільної роботи при тривалому та інтенсивному багатопотоковому навантаженні. На основі цієї моделі можна побудувати недорогу домашню робочу станцію для обробки цифрового контенту (конвертування і корекція багатомегапіксельних фотографій, рендеринг фотореалістичних візуалізацій, обробкою відеофайлів високої/надвисокої роздільної здатності). Оперативну обробку мережевого трафіку з низькими затримками забезпечує GbE LAN-адаптер Intel I219-V. Плата здатна працювати з двома модулями оперативної пам'яті DDR4 загальним об'ємом до 64 Гб. Є один повношвидкісний порт м.2 для підключення швидкодіючого NVMe SSD-накопичувача і чотири роз'єми для роботи з SATA3-пристроями.
Купити Asus PRIME H510M-A
Усі ціни 15 →ASUS Prime H510M-A R20 płyta główna gniazdo Intel LGA1200 chipset Intel H4 | 375 zł |
ASUS PRIME H510M-A PL-S1200-ASU-076 | 379 zł |
Płyta główna Asus PRIME H510M-A | 377 zł |
Płyta główna ASUS PRIME H510M-A LGA 1200 socket for 11th and 10th Gen Inte | 529 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! asus Płyta główna PRIME H510M-A s1200 2DD R4 D-Sub M.2 | 425 zł |
0 0 1 3 |
Была проблема: лагали Windows 10 и 11 в связке с RX6650 XT и i5 11400F. Решил включив модуль совместимости CSM в UEFI Надёжность, цена, наличие m.2 и радиаторов на цепях питания Два слота под ОЗУ Nevernight: користуюся Asus PRIME H510M-A більше року |