Материнська плата Asus PRIME A520M-K (90MB1500-M0EAY0)
Відео 6Фото 8 |
Недорога материнська microATX-плата 2020-го року на основі бюджетного набору системної логіки А520 з процесорним роз'ємом AMD AM4. Належить до моделей популярної лінійки Asus PRIME, продукти якої призначені для складання універсальних домашніх і офісних систем. Підтримує 4/6/8/12/16-ядерні процесори Ryzen 3000 (Matisse і Matisse Refresh, 7 нм) і гібридні процесори Ryzen 4000 (ядро Renoir, 7 нм).
Без проблем працює з продуктивними дискретними відеокартами. Материнська плата Asus PRIME A520M-K стане вдалим вибором для конфігурації бюджетної робочої станції. Обладнана 6-фазною цифровою підсистемою живлення і двома слотовими роз'ємами для установки DIMM-модулів стандарту DDR4 з ефективною частотою до 4600 МГц. При цьому максимальний об'єм оперативної пам'яті може досягати вражаючих 64 Гб, чого з запасом вистачить для вирішення будь-яких побутових і серйозних професійних завдань. При використанні гібридних процесорів з вбудованою графікою дозволяє обійтися без покупки окремої відеокарти. Для виводу відеосигналу є аналоговий порт D-Sub (до 1920х1200@60Гц) і HDMI 2.1 (до 3840х2160@60 Гц). Передбачений вбудований мережевий GbE LAN-контролер Realtek RTL8111H і один роз'єм М.2 для швидкісних NVMe SSD-накопичувачів.
Купити Asus PRIME A520M-K
Усі ціни 15 →ASUS PRIME A520M-K P?yta g?ówna - AMD A520 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - M | 312 zł |
Płyta główna ASUS AMD Prime A520M-K PRIMEA520M-K | 369 zł |
ASUS PRIME A520M-K PL-AM4-ASU-085 | 349 zł |
Płyta główna ASUS Prime A520M-K | 299 zł |
Płyta główna ASUS Prime A520M-K | 299 zł |