Жорсткий диск WD Blue 2.5" WD10SPZX 1 ТБ 128/5400
WD Blue 2.5" WD10SPZX 1 ТБ 128/5400 |
|
Компактний і надійний внутрішній жорсткий диск форм-фактора 2.5" з лінійки мобільних споживчих HDD-накопичувачів WD Blue 2.5" 2017 року. Це сімейство включає в себе моделі об'ємом від 500 Гб до 2 Тб, які оптимізовані для вирішення широкого кола повсякденних завдань. Позиціонується як продукт базової цінової категорії, призначений для використання в ноутбуках і мобільних робочих станцій початкового рівня (з низьким навантаженням на дискову підсистему).
Підійде для конфігурацій, орієнтованих на побутове та офісного використання. Жорсткий диск WD Blue 2.5" WD10SPZX може використовуватися в якості системного накопичувача або працювати в парі з більш продуктивним SSD-диском. Ємності, рівній 1000 Гб вистачить для зберігання файлів робочих проєктів, помірних обсягів медіаконтенту HD/UHD-роздільної здатності і барвистих сучасних ігор.
Обладнаний енергоефективним контролером, працюючим у зв'язці з буфером збільшеного об'єму (128 Мб). У цій моделі використовується технологія "черепичним" магнітного запису (SMR), що дозволяє досягти високої ємності, а самі магнітні пластини обертаються зі швидкістю 5400 об/хв. Це забезпечує невисоку тепловиділення (до 1,5 Вт при активному використанні), що важливо для щільних компоновок мобільних комп'ютерів. Підключається до порту SATA3, зворотно сумісний з інтерфейсами SATA і SATA2.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Купити WD Blue 2.5" WD10SPZX 1 ТБ 128/5400
Усі ціни 14 →Western Digital Blue 1 TB SATA 25-calowy dysk twardy - opcja FFP WDZ10SPZX | 276 zł |
Western Digital HDD Blue 1TB 2,5'' 128MB SATAIII/5400rpm DHWDCWBT1000005 | 279 zł |
WD Blue 1TB 2,5'' HD-25-WD-152 | 289 zł |
Dysk WD Blue 1TB 2.5" SATA III (WD10SPZX) | 276 zł |
Western Digital HDD Blue 1TB 2,5'' 128MB SATAIII/5400rpm 43735 | 278 zł |
Модификації WD Blue 2.5" WD10SPZX
Ціни на WD Blue 2.5" WD10SPZX |
---|---|---|---|---|
WD Blue 2.5" WD5000LPZX 500 ГБ 128/5400 CMR | від 229 zł | 13 пропозицій | ||
WD Blue 2.5" WD10SPZX 1 ТБ 128/5400 | від 242 zł | 14 пропозицій | ||
WD Blue 2.5" WD20SPZX 2 ТБ 128/5400 | від 475 zł | 6 пропозицій |