Жорсткий диск WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBUZG5000ABK 500 ГБ
Відео 1Фото 8 |
WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBUZG5000ABK 500 ГБ |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Продуманий корпус
Зовнішні жорсткі диски зі швидкісним інтерфейсом USB 3.0 залишаються самим популярним засобом зберігання великих обсягів даних, які не поміщаються на внутрішній накопичувач ноутбука або ПК. Одним з найцікавіших варіантів серед недорогих і надійних «внешніков» є WD Elements Portable 3.0.
Корпус накопичувача виготовлений з міцного пластику, у якій лицьова сторона матова з невеликою окантовкою, а задник більш шорсткий, завдяки чому він не ковзає по поверхні столу або на руках. Зовні диск виглядає досить стримано, не без оригінальності. Підключення до комп'ютера здійснюється за допомогою портів USB другої і третьої версії.
Серйозний резерв
Всередині Elements Portable 500-гіговий HDD власного виробництва компанії зі швидкістю обертання 5400 об/хв, 8 МБ кешу і пристойними показниками швидкості читання і запису. У тесті Crystaldiskmark диск продемонстрував однакові результати в 108 МБ/с для читання і для запису.
Система захисту даних WD Security
Серед невеликих бонусів варто виділити утіліту Auto Local & Cloud Backup, яка дозволяє налаштувати резервне копіювання даних, в тому числі зробивши копію в хмарний сервіс Dropbox. А програма WD Security дозволяє застосовувати апаратне шифрування для захисту даних на диску або просто його «запаролити». Як говориться, обережність зайвою не буває. Також сам накопичувач першопочатково відформатований як один том з файловою системою NTFS, що забезпечує його сумісність з операційними системами сімейства Windows.
Модификації WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBUZG5000ABK
Ціни на WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBUZG5000ABK |
---|---|---|---|---|
WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBUZG0010BBK 1 ТБ | від 232 zł | 30 пропозицій | ||
WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0015BBK 1.5 ТБ | від 372 zł | 4 пропозиції | ||
WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0020BBK 2 ТБ | від 319 zł | 24 пропозиції | ||
WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0030BBK 3 ТБ | від 549 zł | 3 пропозиції | ||
WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0040BBK 4 ТБ | від 477 zł | 19 пропозицій | ||
WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0050BBK 5 ТБ | від 539 zł | 20 пропозицій |