Жорсткий диск WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0030BBK 3 ТБ
Відео 1Фото 8 |
WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0030BBK 3 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0030BBK 3 ТБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dysk zewnętrzny HDD WD Elements Portable 3TB Czarno-biały (WDBU6Y0030BBK-W | 549 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Western Digital Dysk zewnętrzny WD Elements Portable | 587 zł |
Western Digital WD 3TB 2.5" USB | 696 zł |
Відеоогляди
Модификації WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0030BBK
Ціни на WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0030BBK |
---|---|---|---|---|
WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBUZG0010BBK 1 ТБ | від 232 zł | 30 пропозицій | ||
WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0015BBK 1.5 ТБ | від 372 zł | 4 пропозиції | ||
WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0020BBK 2 ТБ | від 319 zł | 24 пропозиції | ||
WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0030BBK 3 ТБ | від 549 zł | 3 пропозиції | ||
WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0040BBK 4 ТБ | від 477 zł | 19 пропозицій | ||
WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0050BBK 5 ТБ | від 539 zł | 20 пропозицій |
Рекомендуємо