Жорсткий диск WD P10 Game Drive WDBA2W0020BBK-WESN 2 ТБ
Відео 15Фото 9 |
WD WDBA2W0020BBK-WESN |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD P10 Game Drive WDBA2W0020BBK-WESN 2 ТБ
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WD BLACK P10 Game Drive - Zewn?trzny dysk - 2TB - Czarny | 551 zł |
WD Black P10 Game Drive 2TB HD-EX-WD-0031 | 522 zł |
Dysk WD P10 Game Drive 2TB HDD Czarny | 522 zł |
Dysk WD P10 Game Drive 2TB HDD Czarny WDBA2W0020BBK-WESN | 522 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD P10 Game Drive WDBA2W0020BBK-WESN
Ціни на WD P10 Game Drive WDBA2W0020BBK-WESN |
---|---|---|---|---|
WD P10 Game Drive WDBA2W0020BBK-WESN 2 ТБ | від 380 zł | 13 пропозицій | ||
WD P10 Game Drive WDBA3A0040BBK-WESN 4 ТБ | від 500 zł | 13 пропозицій | ||
WD P10 Game Drive WDBA3A0050BBK-WESN 5 ТБ | від 684 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →