Жорсткий диск Seagate Ultra Touch STMA2000400 2 ТБ
Фото 7 |
Seagate STMA2000400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate Ultra Touch STMA2000400 2 ТБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Seagate Ultra Touch - Zewn?trzny dysk - 2TB - Bia?y | 474 zł |
Dysk twardy Seagate Ultra Touch, 2 TB, zewnętrzny dysk twardy, Cloud White | 482 zł |
Seagate Ultra Touch 2tb External Hdd Przezroczysty STMA2000400 | 491 zł |
Модификації Seagate Ultra Touch STMA2000400
Ціни на Seagate Ultra Touch STMA2000400 |
---|---|---|---|---|
Seagate Ultra Touch STMA2000400 2 ТБ | від 474 zł | 3 пропозиції | ||
Seagate Ultra Touch STMA4000400 4 ТБ | від 593 zł | 3 пропозиції | ||
Seagate Ultra Touch STMA5000400 5 ТБ | від 724 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →