Жорсткий диск Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST500LM030 500 ГБ
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST500LM030 500 ГБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST500LM030 500 ГБ
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dysk twardy Seagate BarraCuda 500 GB 5400 obr./min 128 MB ST500LM030 2.5 S | 232 zł |
Seagate Dysk BarraCuda 500GB 2,5 128MB ST500LM030 DHSGTWB500LM030 | 236 zł |
Seagate Barracuda 500GB 2,5'' 5400RPM HD-25-SEA-180 | 240 zł |
Seagate Dysk BarraCuda 500GB 2,5 128MB ST500LM030 39468 | 241 zł |
Seagate Dysk BarraCuda 500GB 2,5 128MB ST500LM030 39468 | 236 zł |
ще 9 пропозицій
Модификації Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST500LM030
Ціни на Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST500LM030 |
---|---|---|---|---|
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST500LM030 500 ГБ | від 232 zł | 15 пропозицій | ||
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST1000LM048 1 ТБ | від 232 zł | 15 пропозицій | ||
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST2000LM015 2 ТБ | від 316 zł | 30 пропозицій | ||
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST4000LM024 4 ТБ | від 527 zł | 11 пропозицій | ||
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST5000LM000 5 ТБ | від 560 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →