Жорсткий диск WD Red Pro WD6003FFBX 6 ТБ 6003FFBX
Відео 18Фото 2 |
WD Red Pro WD6003FFBX 6 ТБ 6003FFBX |
|
Внутрішній 3.5" жорсткий диск ємністю 6 Тб (6000 Гб) з сімейства HDD-накопичувачів WD Red Pro. Ця лінійка включає в себе вісім моделей різного об'єму (від 2 Гб до 14 Тб), орієнтованих на використання в мережевих сховищах підприємств середнього та великого бізнесу. Конструкція і прошивка цього жорсткого диска оптимізована для вирішення завдань тривалого зберігання інформації у великих NAS-масивах з кількістю відсіків до 24 шт.
Виробником позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, який також може використовуватися в домашніх і офісних мережевих сховищах, доступ до яких реалізовано за допомогою високошвидкісних мережевих кабельних або бездротових з'єднань. Жорсткий диск WD Red Pro WD6003FFBX підійде на роль надійного додаткового накопичувача робочої станції, універсальному домашньому ПК або топової мультимедійної системи.
Здатний вмістити безліч файлів великих робочих проєктів, фото/відео/аудіоконтенту і численні резервні копії. У цьому накопичувачі реалізований CMR-метод магнітного запису, що забезпечує високу швидкість доступу до даних. Магнітні пластини обертаються зі швидкістю 7200 об/хв, забезпечуючи швидкість читання до 238 Мб/с. Фірмова технологія динамічного балансування у двох площинах 3D Active Balance Plus гарантує низький рівень вібрації, високу надійність і стабільність характеристик при роботі в режимі 24/7.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Купити WD Red Pro WD6003FFBX 6 ТБ 6003FFBX
Усі ціни 10 →WD Red Pro (CMR) - 6TB - Dysk twardy - WD6003FFBX - SATA-600 - 3.5" | 1 024 zł |
Western Digital HDD Red Pro 6TB 3,5'' 256MB SATAIII/7200rpm DHWDCWCT600FFB | 958 zł |
WD Red Pro 6TB HD-35-WD-483 | 966 zł |
WD Red Pro WD6003FFBX 6TB 3,5" | 899 zł |
Western Digital HDD Red Pro 6TB 3,5'' 256MB SATAIII/7200rpm 44450 | 958 zł |
Модификації WD Red Pro WD6003FFBX
Ціни на WD Red Pro WD6003FFBX |
---|---|---|---|---|
WD Red Pro WD2002FFSX 2 ТБ 64/7200 CMR | від 479 zł | 8 пропозицій | ||
WD Red Pro WD4001FFSX 4 ТБ 64/7200 | від 1 616 zł | 1 пропозиція | ||
WD Red Pro WD4003FFBX 4 ТБ 256/7200 | від 628 zł | 10 пропозицій | ||
WD Red Pro WD6002FFWX 6 ТБ 6002FFWX | від 1 962 zł | 1 пропозиція | ||
WD Red Pro WD6003FFBX 6 ТБ 6003FFBX | від 899 zł | 11 пропозицій | ||
WD Red Pro WD8003FFBX 8 ТБ 256/7200 | від 1 059 zł | 11 пропозицій | ||
WD Red Pro WD102KFBX 10 ТБ 256/7200 CMR | від 1 418 zł | 3 пропозиції | ||
WD Red Pro WD121KFBX 12 ТБ | від 1 640 zł | 31 пропозиція | ||
WD Red Pro WD141KFGX 14 ТБ 141KFGX | від 2 083 zł | 3 пропозиції | ||
WD Red Pro WD142KFGX 14 ТБ 142KFGX | від 1 931 zł | 5 пропозицій | ||
WD Red Pro WD161KFGX 16 ТБ | від 1 817 zł | 16 пропозицій | ||
WD Red Pro WD181KFGX 18 ТБ | від 2 175 zł | 10 пропозицій | ||
WD Red Pro WD201KFGX 20 ТБ | від 2 502 zł | 6 пропозицій | ||
WD Red Pro WD221KFGX 22 ТБ | від 2 794 zł | 4 пропозиції |