Жорсткий диск WD Red Pro WD4003FFBX 4 ТБ 256/7200
Відео 18Фото 2 |
WD Red Pro WD4003FFBX 4 ТБ 256/7200 |
|
Лінійка серверних HDD-накопичувачів формату 3.5″ року від виробника Western Digital. Позиціонуються виробником як товар верхньої цінової категорії, орієнтований клієнтів малого бізнесу з інтенсивними робочими навантаженнями. Також можуть використовуватися в ролі додаткового надійного накопичувача в робочій станції, ігровому ПК або домашньому NAS-сервері. Ключовою особливістю накопичувачів WD Red є спеціалізована прошивка NASWare з рядом інноваційних рішень, які забезпечують стабільну та безперебійну роботу в режимі нон-стоп.
Завдяки системі адаптивної компенсації RAFF із закріпленим із двох сторін валом та тривимірним балансуванням накопичувачі WD RED PRO повністю нівелюють негативний вплив від вібрації механічних елементів, дозволяючи встановити у стійку до 8 накопичувачів. Паркування головок здійснюється лише при відключенні живлення, завдяки чому привід продовжує працювати навіть у режимі очікування.
Технологія TLER дозволяє автоматично знаходити биті сектори, відкладати їхню корекцію до найближчого простою. А завдяки інтеграції ATA Streaming такий HDD може передавати потокове відео, зберігаючи можливість обробляти паралельні запити від інших пристроїв. Серія представлена дюжиною накопичувачів об'ємом від 1 до 22 ТБ. Всі вони виконані у форм-факторі 3.5 дюйми, використовують стандартне SATA підключення та сумісні практично з усіма сучасними моделями файлових сховищ.
Характеризуються розширеним робочим ресурсом — до 600 тисяч паркувальних циклів та понад 1 мільйон годин MTBF. Залежно від об'єму швидкість анонсованої передачі даних знаходиться в діапазоні від 164 МБ/с до 265 МБ/с. Швидкість обертання шпинделя у всіх випадках однакова - 7200 обертів на хвилину. У всіх накопичувачах використовується класичний метод магнітного запису CMR, який відрізняється високою швидкістю доступу до даних та підвищеним терміном служби.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Купити WD Red Pro WD4003FFBX 4 ТБ 256/7200
Усі ціни 15 →WD Red Pro 4TB HD-35-WD-481 | 672 zł |
Dysk WD Red Pro 4TB 3.5" SATA III HDD | 628 zł |
WD Red Pro 4TB 3,5'' WD4003FFBX WD4003FFBX | 670 zł |
Dysk twardy WD Red Pro 4 TB 3.5" WD4003FFBX | 781 zł |
Dysk WD Red Pro 4TB 3.5" SATA III HDD WD4003FFBX | 670 zł |
Модификації WD Red Pro WD4003FFBX
Ціни на WD Red Pro WD4003FFBX |
---|---|---|---|---|
WD Red Pro WD2002FFSX 2 ТБ 64/7200 CMR | від 477 zł | 24 пропозиції | ||
WD Red Pro WD4001FFSX 4 ТБ 64/7200 | від 1 616 zł | 1 пропозиція | ||
WD Red Pro WD4003FFBX 4 ТБ 256/7200 | від 628 zł | 16 пропозицій | ||
WD Red Pro WD6002FFWX 6 ТБ 6002FFWX | від 1 962 zł | 1 пропозиція | ||
WD Red Pro WD6003FFBX 6 ТБ 6003FFBX | від 899 zł | 26 пропозицій | ||
WD Red Pro WD8003FFBX 8 ТБ 256/7200 | від 1 059 zł | 21 пропозиція | ||
WD Red Pro WD102KFBX 10 ТБ 256/7200 CMR | від 1 417 zł | 4 пропозиції | ||
WD Red Pro WD121KFBX 12 ТБ | від 1 723 zł | 26 пропозицій | ||
WD Red Pro WD141KFGX 14 ТБ 141KFGX | від 2 070 zł | 4 пропозиції | ||
WD Red Pro WD142KFGX 14 ТБ 142KFGX | від 1 892 zł | 17 пропозицій | ||
WD Red Pro WD161KFGX 16 ТБ | від 1 817 zł | 15 пропозицій | ||
WD Red Pro WD181KFGX 18 ТБ | від 2 071 zł | 25 пропозицій | ||
WD Red Pro WD201KFGX 20 ТБ | від 2 541 zł | 13 пропозицій | ||
WD Red Pro WD221KFGX 22 ТБ | від 2 794 zł | 9 пропозицій |