Жорсткий диск WD Red Plus WD101EFBX 10 ТБ
Відео 11 |
WD WD101EFBX |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Red Plus WD101EFBX 10 ТБ
Усі ціни 24 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Western Digital Dysk HDD Red Plus 10TB 3,5'' CMR 256MB/7200RPM Class DHWDC | 1 353 zł |
Dysk WD Red Plus 10TB 3.5" SATA III HDD | 1 316 zł |
WD Red Plus 10TB 3,5'' WD101EFBX WD101EFBX | 1 339 zł |
Dysk WD Red Plus 10TB 3.5" SATA III HDD | 1 316 zł |
Dysk twardy WD Red 10 TB 3.5" WD101EFBX | 1 501 zł |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD Red Plus WD101EFBX
Ціни на WD Red Plus WD101EFBX |
---|---|---|---|---|
WD Red Plus WD20EFPX 2 ТБ 64/5400 | від 424 zł | 22 пропозиції | ||
WD Red Plus WD20EFZX 2 ТБ 128/5400 | від 420 zł | 4 пропозиції | ||
WD Red Plus WD30EFZX 3 ТБ | від 520 zł | 1 пропозиція | ||
WD Red Plus WD40EFZX 4 ТБ 128/5400 | від 597 zł | 2 пропозиції | ||
WD Red Plus WD40EFPX 4 ТБ 256/5400 | від 481 zł | 18 пропозицій | ||
WD Red Plus WD60EFZX 6 ТБ 128/5400 | від 790 zł | 3 пропозиції | ||
WD Red Plus WD60EFPX 6 ТБ 256/5400 | від 739 zł | 19 пропозицій | ||
WD Red Plus WD80EFZZ 8 ТБ 128/5700 | від 937 zł | 28 пропозицій | ||
WD Red Plus WD101EFBX 10 ТБ | від 1 140 zł | 25 пропозицій | ||
WD Red Plus WD120EFBX 12 ТБ | від 1 328 zł | 26 пропозицій | ||
WD Red Plus WD140EFGX 14 ТБ | від 1 860 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →