Жорсткий диск WD Red Plus WD140EFGX 14 ТБ
Відео 11 |
WD WD140EFGX |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Red Plus WD140EFGX 14 ТБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Western Digital WD Red Plus 3.5" 14000 GB Serial ATA III WD140EFGX | 1 935 zł |
Dysk Hdd Wd Red Plus Wd140Efgx (14 Tb ; 3.5'; 512 Mb; 7200 Obr/Min) | 1 864 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Dysk HDD WD Red Plus WD140EFGX (14 TB ; 35 ; 512 MB; | 1 860 zł |
Western Digital WD Red Plus 3.5" 14000 GB Serial ATA III WD140EFGX | 1 935 zł |
Відеоогляди
Модификації WD Red Plus WD140EFGX
Ціни на WD Red Plus WD140EFGX |
---|---|---|---|---|
WD Red Plus WD20EFPX 2 ТБ 64/5400 | від 424 zł | 22 пропозиції | ||
WD Red Plus WD20EFZX 2 ТБ 128/5400 | від 420 zł | 4 пропозиції | ||
WD Red Plus WD30EFZX 3 ТБ | від 520 zł | 1 пропозиція | ||
WD Red Plus WD40EFZX 4 ТБ 128/5400 | від 597 zł | 2 пропозиції | ||
WD Red Plus WD40EFPX 4 ТБ 256/5400 | від 481 zł | 18 пропозицій | ||
WD Red Plus WD60EFZX 6 ТБ 128/5400 | від 790 zł | 3 пропозиції | ||
WD Red Plus WD60EFPX 6 ТБ 256/5400 | від 739 zł | 19 пропозицій | ||
WD Red Plus WD80EFZZ 8 ТБ 128/5700 | від 937 zł | 28 пропозицій | ||
WD Red Plus WD101EFBX 10 ТБ | від 1 140 zł | 25 пропозицій | ||
WD Red Plus WD120EFBX 12 ТБ | від 1 328 zł | 26 пропозицій | ||
WD Red Plus WD140EFGX 14 ТБ | від 1 860 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →