Dysk twardy WD Red Plus WD140EFGX 14 TB
Wideo 11 |
WD WD140EFGX |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD Red Plus WD140EFGX 14 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Western Digital WD Red Plus 3.5" 14000 GB Serial ATA III WD140EFGX | 1 935 zł |
Dysk Hdd Wd Red Plus Wd140Efgx (14 Tb ; 3.5'; 512 Mb; 7200 Obr/Min) | 1 864 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Dysk HDD WD Red Plus WD140EFGX (14 TB ; 35 ; 512 MB; | 1 860 zł |
Western Digital WD Red Plus 3.5" 14000 GB Serial ATA III WD140EFGX | 1 935 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje WD Red Plus WD140EFGX
Ceny na WD Red Plus WD140EFGX |
---|---|---|---|---|
WD Red Plus WD20EFPX 2 TB 64/5400 | od 424 zł | 22 oferty | ||
WD Red Plus WD20EFZX 2 TB 128/5400 | od 420 zł | 4 oferty | ||
WD Red Plus WD30EFZX 3 TB | od 520 zł | 1 oferta | ||
WD Red Plus WD40EFZX 4 TB 128/5400 | od 597 zł | 2 oferty | ||
WD Red Plus WD40EFPX 4 TB 256/5400 | od 481 zł | 18 oferty | ||
WD Red Plus WD60EFZX 6 TB 128/5400 | od 790 zł | 3 oferty | ||
WD Red Plus WD60EFPX 6 TB 256/5400 | od 739 zł | 19 oferty | ||
WD Red Plus WD80EFZZ 8 TB 128/5700 | od 937 zł | 28 oferty | ||
WD Red Plus WD101EFBX 10 TB | od 1 140 zł | 25 oferty | ||
WD Red Plus WD120EFBX 12 TB | od 1 328 zł | 26 oferty | ||
WD Red Plus WD140EFGX 14 TB | od 1 860 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →