Dysk twardy WD Red Pro WD2001FFSX 2 TB 64/7200
Wideo 18Zdjęcia 2 |
WD Red Pro WD2001FFSX 2 TB 64/7200 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje WD Red Pro WD2001FFSX
Ceny na WD Red Pro WD2001FFSX |
---|---|---|---|---|
WD Red Pro WD2002FFSX 2 TB 64/7200 CMR | od 465 zł | 23 oferty | ||
WD Red Pro WD4001FFSX 4 TB 64/7200 | od 1 616 zł | 1 oferta | ||
WD Red Pro WD4003FFBX 4 TB 256/7200 | od 628 zł | 16 oferty | ||
WD Red Pro WD6002FFWX 6 TB 6002FFWX | od 1 962 zł | 1 oferta | ||
WD Red Pro WD6003FFBX 6 TB 6003FFBX | od 899 zł | 24 oferty | ||
WD Red Pro WD8003FFBX 8 TB 256/7200 | od 1 059 zł | 24 oferty | ||
WD Red Pro WD102KFBX 10 TB 256/7200 CMR | od 1 411 zł | 2 oferty | ||
WD Red Pro WD121KFBX 12 TB | od 1 640 zł | 26 oferty | ||
WD Red Pro WD141KFGX 14 TB 141KFGX | od 2 083 zł | 3 oferty | ||
WD Red Pro WD142KFGX 14 TB 142KFGX | od 1 903 zł | 16 oferty | ||
WD Red Pro WD161KFGX 16 TB | od 1 799 zł | 16 oferty | ||
WD Red Pro WD181KFGX 18 TB | od 2 128 zł | 23 oferty | ||
WD Red Pro WD201KFGX 20 TB | od 2 499 zł | 15 oferty | ||
WD Red Pro WD221KFGX 22 TB | od 2 773 zł | 8 oferty |