Dysk twardy WD NasWare Red WD40EFAX 4 TB SMR
Wideo 5 |
WD NasWare Red WD40EFAX 4 TB SMR |
|
Niezawodny i pojemny wewnętrzny dysk twardy o formacie 3,5 cala z rodziny dysków HDD NasWare Red 2020 roku. Linia ta obejmuje modele o pojemności od 1 GB do 10 TB, które są zoptymalizowane pod kątem długoterminowego przechowywania informacji w macierzach NAS. Jest pozycjonowany jako produkt ze średniej półki cenowej, przeznaczony do użytku w domowych i biurowych magazynach wielodyskowych podłączonych do sieci lokalnej za pomocą szybkiego kabla sieciowego lub połączeń bezprzewodowych.
Ponadto może służyć jako dodatkowy dysk twardy o dużej pojemności w uniwersalnym komputerze domowym, systemie do gier lub multimediów. Dysk twardy WD NasWare Red WD40EFAX nie jest zalecany do użytku jako dysk systemowy, ale doskonale poradzi sobie z przechowywaniem dużych ilości plików projektów roboczych, najwyższej jakości treści wideo/foto/audio oraz kopii zapasowych. Ten model wykorzystuje technologię Tiled Magnetic Recording (SMR) w celu uzyskania dużej pojemności, a same talerze obracają się z prędkością 5400 obr./min. Zapewnia to umiarkowane wydzielanie ciepła (3,3 W w stanie bezczynności), co jest ważne podczas tworzenia wielodyskowych, cicho chłodzonych domowych systemów NAS. Technologia wyważania w dwóch płaszczyznach 3D Active Balance Plus gwarantuje wysoką niezawodność i stabilność charakterystyk podczas pracy w trybie 24/7.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Kup WD NasWare Red WD40EFAX 4 TB SMR
Wszystkie ceny 13 →Western Digital WD Red 4TB dysk wewnętrzny 89 cm 35 cala SATA 6 Gb/s WD40E | 560 zł |
WD Red - 4TB - Dysk twardy - WD40EFAX - SATA-600 - 3.5" | 714 zł |
WD Red WD40EFAX 4TB 3,5" | 669 zł |
Dysk serwerowy WD Red 4TB 3.5'' SATA III (6 Gb/s) (WD40EFAX) | 828 zł |
WD Red WD40EFAX 4TB 3,5" | 669 zł |
Modyfikacje WD NasWare Red WD40EFAX
Ceny na WD NasWare Red WD40EFAX |
---|---|---|---|---|
WD NasWare Red WD10EFRX 1 TB | od 353 zł | 2 oferty | ||
WD NasWare Red WD20EFRX 2 TB | od 604 zł | 2 oferty | ||
WD NasWare Red WD30EFRX 3 TB CMR | od 545 zł | 3 oferty | ||
WD NasWare Red WD30EFAX 3 TB SMR | od 646 zł | 1 oferta | ||
WD NasWare Red WD40EFRX 4 TB CMR | od 988 zł | 1 oferta | ||
WD NasWare Red WD40EFAX 4 TB SMR | od 449 zł | 13 oferty | ||
WD NasWare Red WD60EFAX 6 TB SMR | od 599 zł | 11 oferty |